bobalime

bobalime
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Housekeeping (1987) - Rated 28 Mar 2019
87 60% Picnic at Hanging Rock (1975) - Rated 28 Mar 2019
100 96% Anchoress (1993) - Rated 28 Mar 2019
90 78% The War Game (1965) - Rated 28 Mar 2019
65 7% Kids (1995) - Rated 28 Mar 2019
80 46% Sunset Blvd. (1950) - Rated 28 Mar 2019
78 39% Galaxy Quest (1999) - Rated 28 Mar 2019
70 28% My Girl (1991) - Rated 28 Mar 2019
65 7% The Breakfast Club (1985) - Rated 28 Mar 2019
68 17% Three Colors: Blue (1993) - Rated 28 Mar 2019