bobbyanalog

bobbyanalog
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 80% Oldboy (2003) - Rated 16 Oct 2017
65 60% Marwencol (2010) - Rated 16 Oct 2017
55 38% Scarface (1983) - Rated 16 Oct 2017
60 47% The Man Who Shot Liberty Valance (1962) - Rated 16 Oct 2017
75 96% The Conversation (1974) - Rated 16 Oct 2017
60 47% In the Name of the Father (1993) - Rated 16 Oct 2017
35 10% Pacific Rim (2013) - Rated 16 Oct 2017
55 38% Hannibal (2001) - Rated 16 Oct 2017
60 47% The Green Mile (1999) - Rated 16 Oct 2017
60 47% The Sixth Sense (1999) - Rated 16 Oct 2017