bobbyb123

bobbyb123
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Super Troopers (2002) - Rated 11 Oct 2015
1% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 11 Oct 2015
31 2% Pineapple Express (2008) - Rated 11 Oct 2015
43 4% Training Day (2001) - Rated 11 Oct 2015
55 17% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 11 Oct 2015
39 3% Thank You for Smoking (2006) - Rated 11 Oct 2015
52 13% Safe House (2012) - Rated 11 Oct 2015
36 2% Hard Rain (1998) - Rated 11 Oct 2015
63 32% White Men Can't Jump (1992) - Rated 11 Oct 2015
43 4% The Siege (1998) - Rated 11 Oct 2015