bobbyt

bobbyt
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 99% The Hustler (1961) - Rated 20 Aug 2013
96 85% Pulp Fiction (1994) - Rated 20 Aug 2013
96 85% Broadway Danny Rose (1984) - Rated 20 Aug 2013
84 30% Secretary (2002) - Rated 20 Aug 2013
90 60% The Return of the Living Dead (1985) - Rated 20 Aug 2013
85 40% Quiz Show (1994) - Rated 20 Aug 2013
89 53% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 20 Aug 2013
81 16% The Departed (2006) - Rated 20 Aug 2013
93 70% Citizen Kane (1941) - Rated 20 Aug 2013
10 0% Nacho Libre (2006) - Rated 20 Aug 2013