bobenis

bobenis
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2019
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 96% The Lighthouse (2019) - Rated 19 Jan 2020
61 32% The Favourite (2018) - Rated 19 Jan 2020
85 74% Fat City (1972) - Rated 19 Jan 2020
87 85% Raging Bull (1980) - Rated 19 Jan 2020
91 96% My Best Fiend -- Klaus Kinski (1999) - Rated 19 Jan 2020
78 44% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 19 Jan 2020
2% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 19 Jan 2020
82 68% American Psycho (2000) - Rated 19 Jan 2020
88 89% Room (2015) - Rated 19 Jan 2020
78 44% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 19 Jan 2020