boberto

boberto
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 02 Oct 2012
Location: Starkville, Mississippi, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% Black Swan (2010) - Rated 09 Oct 2012
95 88% Forrest Gump (1994) - Rated 09 Oct 2012
93 48% Big Fish (2003) - Rated 09 Oct 2012
94 67% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 09 Oct 2012
93 48% Into the Wild (2007) - Rated 09 Oct 2012
92 32% Joe Dirt (2001) - Rated 09 Oct 2012
92 32% Black Sheep (1996) - Rated 09 Oct 2012
92 32% Tommy Boy (1995) - Rated 09 Oct 2012
94 67% Blazing Saddles (1974) - Rated 08 Oct 2012
94 67% Catch Me If You Can (2002) - Rated 08 Oct 2012