bobsinclair6

bobsinclair6
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out bobsinclair6's...

97 66% Nostalghia (1983) - Rated 12 Apr 2016
99 94% Upstream Color (2013) - Rated 12 Apr 2016
99 94% The Music Lovers (1971) - Rated 12 Apr 2016
90 28% Sanjuro (1962) - Rated 12 Apr 2016
75 10% Equilibrium (2002) - Rated 12 Apr 2016
98 80% Sunset Blvd. (1950) - Rated 12 Apr 2016
99 94% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 12 Apr 2016
88 22% True Romance (1993) - Rated 12 Apr 2016
90 28% Eastern Promises (2007) - Rated 12 Apr 2016
93 39% The Third Man (1949) - Rated 12 Apr 2016