Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bobyang

Cinema Addict - 2266 Film Ratings

Member Since: Jul 8, 2009

Location: Sao Paulo, SP, Brazil

more Recent Ratings
65 37% The White Tiger (2021) - Apr 13, 2021
60 29% Ma Rainey's Black Bottom (2020) - Apr 13, 2021
80 72% The Father (2020) - Apr 09, 2021
90 92% Another Round (2020) - Mar 26, 2021
70 47% I'm No Longer Here (2019) - Dec 27, 2020
75 59% Chambre 212 (2019) - Dec 25, 2020
70 47% A Sun (2019) - Dec 23, 2020
80 72% I, Daniel Blake (2016) - Dec 20, 2020
75 59% Queen & Slim (2019) - Oct 20, 2020
80 72% Le daim (2019) - Oct 18, 2020