bocadolixo

bocadolixo
Movie Buff - 281 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2013
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

50 The Return of the Pink Panther (1975) - Rated 24 Jul 2013
50 Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 24 Jul 2013
50 The Party (1968) - Rated 24 Jul 2013
50 A Hard Day's Night (1964) - Rated 24 Jul 2013
50 All That Jazz (1979) - Rated 24 Jul 2013
50 Targets (1968) - Rated 24 Jul 2013
50 The Last Picture Show (1971) - Rated 24 Jul 2013
50 What's Up, Doc? (1972) - Rated 24 Jul 2013
50 Paper Moon (1973) - Rated 24 Jul 2013
50 They All Laughed (1981) - Rated 24 Jul 2013