boddah

boddah
Film Freak - 592 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2015
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 75% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 06 May 2015
78 72% The Hunt (2012) - Rated 06 May 2015
77 69% Soul Kitchen (2009) - Rated 24 Apr 2015
80 81% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 13 Apr 2015
50 1% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 20 Mar 2015
70 33% Wag the Dog (1997) - Rated 17 Mar 2015
40 0% Undiscovered (2005) - Rated 17 Mar 2015
68 21% The Edge of Love (2008) - Rated 17 Mar 2015
65 14% The Paperboy (2012) - Rated 17 Mar 2015
65 14% The Hot Spot (1990) - Rated 17 Mar 2015