Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bodpoq

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2019

Location: Pakistan

more Recent Ratings
60 85% The Hangover Part II (2011) - Sep 08, 2019
20 20% The Avengers (2012) - Sep 08, 2019
20 20% Saw III (2006) - Sep 08, 2019
99 95% Edge of Tomorrow (2014) - Sep 08, 2019
55 70% Inside Man (2006) - Sep 08, 2019
45 50% The Godfather (1972) - Sep 08, 2019
55 70% Three Amigos! (1986) - Sep 08, 2019
45 50% Shark Tale (2004) - Sep 08, 2019
30 35% Thor (2011) - Sep 08, 2019
5% Blade (1998) - Sep 08, 2019