boechat107

boechat107
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 51% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 15 Oct 2017
90 51% Iron Man (2008) - Rated 15 Oct 2017
100 88% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 15 Oct 2017
85 22% Gravity (2013) - Rated 15 Oct 2017
90 51% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 15 Oct 2017
20 1% Scary Movie 5 (2013) - Rated 15 Oct 2017
85 22% Moon (2009) - Rated 15 Oct 2017
90 51% Planet of the Apes (2001) - Rated 15 Oct 2017
90 51% Django Unchained (2012) - Rated 15 Oct 2017
90 51% RoboCop (2014) - Rated 15 Oct 2017