Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bogalvin

Movie Buff - 407 Film Ratings

Member Since: Apr 21, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out bogalvin's...
90 65% Dr. Mabuse: The Gambler (1922) - Apr 22, 2018
92 79% The Testament of Dr. Mabuse (1933) - Apr 22, 2018
96 96% Scarlet Street (1945) - Apr 22, 2018
95 91% M (1931) - Apr 22, 2018
95 91% The Godfather: Part II (1974) - Apr 22, 2018
93 84% 12 Monkeys (1995) - Apr 22, 2018
85 29% The Zero Theorem (2013) - Apr 22, 2018
90 65% Antichrist (2009) - Apr 22, 2018
89 53% Videodrome (1983) - Apr 22, 2018
90 65% A History of Violence (2005) - Apr 22, 2018