boggyswims

boggyswims
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 61% The Walking Dead (2010) - Rated 23 Nov 2017
88 90% Stranger Things (2016) - Rated 23 Nov 2017
70 42% Sicario (2015) - Rated 25 Sep 2017
88 90% Logan (2017) - Rated 25 Sep 2017
93 97% The Godfather (1972) - Rated 20 Sep 2017
85 81% Airplane! (1980) - Rated 20 Sep 2017
85 81% Inception (2010) - Rated 20 Sep 2017
87 87% The Dark Knight (2008) - Rated 15 Sep 2017
75 54% Get Out (2017) - Rated 15 Sep 2017
70 42% Doctor Strange (2016) - Rated 15 Sep 2017