bogie

bogie
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% Taxi Driver (1976) - Rated 02 Dec 2017
78 31% Carlito's Way (1993) - Rated 02 Dec 2017
88 65% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 02 Dec 2017
89 68% Before Sunrise (1995) - Rated 02 Dec 2017
83 43% Through the Olive Trees (1994) - Rated 02 Dec 2017
85 50% Frankie and Johnny (1991) - Rated 12 Aug 2017
90 81% Cool Hand Luke (1967) - Rated 11 Aug 2017
90 81% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 20 Jun 2017
90 81% Paris, Texas (1984) - Rated 02 Jun 2017
90 81% Apocalypse Now (1979) - Rated 04 Apr 2017