bogie1

bogie1
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I do not remember the first movie that I watched.

more Recent Ratings

95 85% Me and Earl and the Dying Girl (2015) - Rated 05 Feb 2018
99 94% American Psycho (2000) - Rated 05 Feb 2018
90 65% G.O.R.A. (2004) - Rated 05 Feb 2018
95 85% Spotlight (2015) - Rated 05 Feb 2018
99 94% Incendies (2010) - Rated 05 Feb 2018
90 65% No Direction Home: Bob Dylan (2005) - Rated 05 Feb 2018
90 65% Dexter (2006) - Rated 05 Feb 2018
85 29% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 05 Feb 2018
99 94% Life Is Beautiful (1997) - Rated 05 Feb 2018
90 65% American Gangster (2007) - Rated 05 Feb 2018