bolkonski

bolkonski
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2011
Location: Santiago, Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 49% Poetry (2010) - Rated 16 Apr 2012
70 37% The Sea Inside (2004) - Rated 11 Apr 2012
75 49% Million Dollar Baby (2004) - Rated 24 Mar 2012
92 94% The Conversation (1974) - Rated 17 Mar 2012
88 84% A Separation (2011) - Rated 06 Feb 2012
75 49% The Descendants (2011) - Rated 06 Feb 2012
78 58% Die Dritte Generation (1979) - Rated 31 Jan 2012
70 37% A Dangerous Method (2011) - Rated 31 Jan 2012
75 49% The Ides of March (2011) - Rated 03 Jan 2012
75 49% Moneyball (2011) - Rated 01 Jan 2012