bombacloth

bombacloth
Movie Buff - 461 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2016
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 24% Coco (2017) - Rated 15 Aug 2020
75 50% I, Tonya (2017) - Rated 15 Aug 2020
75 50% A Clockwork Orange (1971) - Rated 15 Aug 2020
20 1% Downton Abbey (2010) - Rated 15 Aug 2020
78 78% Training Day (2001) - Rated 24 Nov 2016
62 7% Real Steel (2011) - Rated 24 Nov 2016
70 24% Insidious (2010) - Rated 24 Nov 2016
70 24% Blade II (2002) - Rated 24 Nov 2016
78 78% Intouchables (2011) - Rated 24 Nov 2016
70 24% Domino (2005) - Rated 24 Nov 2016