bombajon

bombajon
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

11% The Manchurian Candidate (1962) - Rated 08 May 2023
2% Dragon Gate Inn (1967) - Rated 08 May 2023
10 91% Suspiria (1977) - Rated 08 May 2023
69% American Movie (1999) - Rated 08 May 2023
36% Run Lola Run (1998) - Rated 08 May 2023
10 91% Parasite (2019) - Rated 08 May 2023
11% See How They Run (2022) - Rated 08 May 2023
10 91% The Wailing (2016) - Rated 08 May 2023
69% The Batman (2022) - Rated 08 May 2023
36% Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 08 May 2023