Bonfire-GTK

bonfire_gtk
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 48% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 25 Jul 2023
98 94% The Batman (2022) - Rated 17 Aug 2022
87 61% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 11 Jan 2022
80 42% Parasite (2019) - Rated 09 Jan 2022
20 17% Lucy (2014) - Rated 09 Jan 2022
7% Black Widow (2021) - Rated 09 Jan 2022
10 13% Don't Look Up (2021) - Rated 09 Jan 2022
30 19% Dune (2021) - Rated 06 Jan 2022
2% Born Invincible (1978) - Rated 02 Jan 2022
65 31% Heat (1995) - Rated 02 Jan 2022