bonmot

bonmot
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 12 May 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 94% Rear Window (1954) - Rated 12 May 2013
80 55% Memento (2001) - Rated 12 May 2013
80 55% The Third Man (1949) - Rated 12 May 2013
74 21% Vanilla Sky (2001) - Rated 12 May 2013
79 47% The Bourne Identity (2002) - Rated 12 May 2013
78 42% Enter the Dragon (1973) - Rated 12 May 2013
50 0% Anaconda (1997) - Rated 12 May 2013
75 28% The Village (2004) - Rated 12 May 2013
73 16% Valkyrie (2008) - Rated 12 May 2013
71 10% The Craft (1996) - Rated 12 May 2013