boobeedalin

boobeedalin
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 12 May 2022
Location: Phnom Penh, Cambodia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45% The Gift (2015) - Rated 08 Jun 2022
10% The Evil Dead (1981) - Rated 08 Jun 2022
80% Krampus (2015) - Rated 08 Jun 2022
80% Trick 'r Treat (2008) - Rated 13 May 2022
45% The Town That Dreaded Sundown (2014) - Rated 12 May 2022
45% The Guard (2011) - Rated 12 May 2022
25% The Mephisto Waltz (1971) - Rated 12 May 2022
65% Death Proof (2007) - Rated 12 May 2022
10% The Town That Dreaded Sundown (1976) - Rated 12 May 2022
10 95% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 12 May 2022