booty

booty
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 77% Oldboy (2003) - Rated 21 Mar 2016
"Ultimate tale of...redemption?"
100 77% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 21 Mar 2016
20 8% Daredevil (2003) - Rated 21 Mar 2016
"What a shit-show. There are some likeable aspects, mainly that it is a movie about a really cool superhero. Not everyone did a bad job on this movie, but enough did that it ruined everything."
87 29% Limitless (2011) - Rated 21 Mar 2016
100 77% The Iron Giant (1999) - Rated 21 Mar 2016
100 77% A Scanner Darkly (2006) - Rated 21 Mar 2016
50 15% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 21 Mar 2016
"Thought this movie was gonna be some sick samurai action movie. Turned out to be a lie and was pretty boring. I was 12 years old and expected more."
100 77% Children of Men (2006) - Rated 21 Mar 2016
"Dystopian films are typically favored by me a lot. This is one of the best plus that Clive Owen amirite? I'd see the end of the world through with him."
100 77% Aladdin (1992) - Rated 21 Mar 2016
"Best Songs, Best wishes."
86 25% Face/Off (1997) - Rated 21 Mar 2016