Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
boran-

Movie Buff - 238 Film Ratings

Member Since: May 2, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
70 52% Parasite (2019) - Apr 06, 2020
80 86% Joker (2019) - Feb 17, 2020
70 52% Kung Fu Hustle (2004) - Feb 16, 2020
70 52% Children of Heaven (1997) - May 20, 2019
70 52% Kasaba (1997) - May 18, 2019
70 52% The Seventh Continent (1989) - May 15, 2019
70 52% Vivre Sa Vie (1962) - May 11, 2019
70 52% Rashomon (1950) - May 09, 2019
60 17% Fargo (1996) - May 08, 2019
80 86% Cube (1997) - May 08, 2019