borg88

borg88
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2019
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 16% Where the Wild Things Are (2009) - Rated 20 Sep 2019
72 35% Event Horizon (1997) - Rated 20 Sep 2019
70 25% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 20 Sep 2019
91 87% Sex, Lies, and Videotape (1989) - Rated 20 Sep 2019
87 82% Deliverance (1972) - Rated 20 Sep 2019
87 82% Ed Wood (1994) - Rated 20 Sep 2019
85 71% The Fifth Element (1997) - Rated 20 Sep 2019
65 16% Avatar (2009) - Rated 20 Sep 2019
97 98% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 20 Sep 2019
95 92% Se7en (1995) - Rated 20 Sep 2019