bortos

bortos
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 26% Ender's Game (2013) - Rated 17 Oct 2014
99 98% The Breakfast Club (1985) - Rated 17 Jul 2014
89 74% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 28 Jun 2014
80 26% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 28 Jun 2014
77 18% The Sting (1973) - Rated 28 Jun 2014
90 78% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 28 Jun 2014
75 14% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 28 Jun 2014
88 67% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 28 Jun 2014
91 82% The Matrix (1999) - Rated 28 Jun 2014
77 18% Cast Away (2000) - Rated 03 Jun 2014