bosque

bosque
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A longtime movie lover, I also love rock climbing in Yosemite and work in health care in San Francisco.

more Recent Ratings

84 58% Captains Courageous (1937) - Rated 10 Jan 2018
89 90% The Hustler (1961) - Rated 10 Jan 2018
87 77% Beauty and the Beast (1991) - Rated 10 Jan 2018
82 43% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 10 Jan 2018
79 32% The Sixth Sense (1999) - Rated 10 Jan 2018
87 77% The Apartment (1960) - Rated 10 Jan 2018
74 13% Troy (2004) - Rated 10 Jan 2018
88 85% Bride of Frankenstein (1935) - Rated 10 Jan 2018
82 43% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 10 Jan 2018
78 25% Prizzi's Honor (1985) - Rated 10 Jan 2018