bossdeboss

bossdeboss
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2015
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies.

more Recent Ratings

95 95% Jean de Florette (1986) - Rated 09 Mar 2015
90 79% Incendies (2010) - Rated 09 Mar 2015
90 79% Delicatessen (1991) - Rated 09 Mar 2015
90 79% The Dinner Game (1998) - Rated 09 Mar 2015
85 59% The Chorus (2004) - Rated 09 Mar 2015
95 95% Amélie (2001) - Rated 09 Mar 2015
80 38% Closer (2004) - Rated 09 Mar 2015
80 38% The Prestige (2006) - Rated 09 Mar 2015
80 38% Enemy at the Gates (2001) - Rated 09 Mar 2015
70 6% Van Wilder (2002) - Rated 09 Mar 2015