bostonnyer

bostonnyer
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% Arrival (2016) - Rated 03 Jan 2021
80 45% The Martian (2015) - Rated 03 Jan 2021
70 25% Her (2013) - Rated 03 Jan 2021
95 85% V for Vendetta (2006) - Rated 03 Jan 2021
80 45% Saw (2004) - Rated 03 Jan 2021
75 33% Rush Hour 2 (2001) - Rated 03 Jan 2021
85 55% City of God (2002) - Rated 03 Jan 2021
90 68% Amélie (2001) - Rated 03 Jan 2021
50 16% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 03 Jan 2021
30 10% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 03 Jan 2021