bothynus

bothynus
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 75% Breaking Bad (2008) - Rated 09 Mar 2020
88 75% Power (2014) - Rated 06 Mar 2020
97 98% The Wire (2002) - Rated 06 Mar 2020
95 95% Mad Men (2007) - Rated 16 Jan 2020
96 97% Narcos: Mexico (2018) - Rated 11 Jan 2020
95 95% Game of Thrones (2011) - Rated 22 May 2018
92 89% The Expanse (2015) - Rated 22 May 2018
92 89% War & Peace (2016) - Rated 19 May 2018
70 56% Kingdom (2014) - Rated 16 May 2018
73 68% Manchester by the Sea (2016) - Rated 16 May 2018