Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
botvnorak

Movie Buff - 170 Film Ratings

Member Since: Dec 8, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out botvnorak's...
83 44% The Man from Earth (2007) - Apr 10, 2019
66 3% Un moment d'√©garement (2015) - Apr 08, 2019
64 1% Suspiria (1977) - Feb 28, 2019
80 26% Alexander (2004) - Jan 03, 2019
66 3% Horsemen (2009) - Jan 03, 2019
84 55% Eraserhead (1977) - Jan 02, 2019
86 77% I, Tonya (2017) - Dec 30, 2018
82 34% Dave Chappelle: Equanimity (2017) - Dec 07, 2018
84 55% Bert Kreischer: The Machine (2016) - Dec 06, 2018
82 34% Bert Kreischer: Secret Time (2018) - Dec 06, 2018