Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
botyears

Movie Buff - 172 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2013

more Recent Ratings
Check out botyears's...
35 11% It Follows (2015) - Aug 01, 2019
10 4% Devil's Pass (2013) - Jul 31, 2019
70 43% Blue Ruin (2014) - Jul 31, 2019
70 43% Green Room (2016) - Jul 31, 2019
65 36% Misery (1990) - Jul 30, 2019
50 20% Audition (1999) - Jul 30, 2019
60 29% Circle (2015) - Jul 30, 2019
70 43% Saw II (2005) - Jul 30, 2019
60 29% Saw (2004) - Jul 30, 2019
50 20% Halloween (1978) - Jul 30, 2019