boxedobject

boxedobject
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 51% Léon: The Professional (1994) - Rated 30 Apr 2022
87 72% The Birdcage (1996) - Rated 10 Oct 2021
89 86% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 10 Oct 2021
87 72% Tai Chi Master (1993) - Rated 10 Oct 2021
65 12% Aquaman (2018) - Rated 10 Oct 2021
92 96% Lone Star (1996) - Rated 10 Oct 2021
90 91% The Secret of Roan Inish (1994) - Rated 10 Oct 2021
86 65% Matewan (1987) - Rated 10 Oct 2021
87 72% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 10 Oct 2021
88 80% Married to the Mob (1988) - Rated 10 Oct 2021