boyakasha

boyakasha
Movie Buff - 273 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2011
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 52% Captain America: Civil War (2016) - Rated 03 Feb 2017
60 38% Suicide Squad (2016) - Rated 03 Feb 2017
55 30% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 03 Feb 2017
40 13% Ghostbusters (2016) - Rated 03 Feb 2017
60 38% Lights Out (2016) - Rated 03 Feb 2017
70 60% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 03 Feb 2017
75 72% The Witch (2016) - Rated 03 Feb 2017
80 83% The Hateful Eight (2015) - Rated 03 Feb 2017
80 83% The Revenant (2015) - Rated 03 Feb 2017
90 97% Beauty and the Beast (1991) - Rated 02 Feb 2017