bozkurt81

bozkurt81
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 32% Analyze This (1999) - Rated 25 Jul 2017
90 92% The Truman Show (1998) - Rated 25 Jul 2017
65 7% Con Air (1997) - Rated 25 Jul 2017
90 92% The Notebook (2004) - Rated 25 Jul 2017
85 82% Avatar (2009) - Rated 25 Jul 2017
80 60% Midnight in Paris (2011) - Rated 25 Jul 2017
75 32% Assassins (1995) - Rated 25 Jul 2017
65 7% Captain Phillips (2013) - Rated 25 Jul 2017
80 60% Breaking Bad (2008) - Rated 25 Jul 2017
80 60% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 25 Jul 2017