bozobozo

bozobozo
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2021
Location: Izmir, Turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 38% Star Trek (1966) - Rated 27 Dec 2021
90 96% Spirited Away (2001) - Rated 27 Dec 2021
60 11% 3% (2016) - Rated 27 Dec 2021
85 88% Limonata (2015) - Rated 27 Dec 2021
70 38% Cinayet Süsü (2019) - Rated 27 Dec 2021
40 3% The Platform (2019) - Rated 27 Dec 2021
75 61% Reservoir Dogs (1992) - Rated 27 Dec 2021
80 76% Unicorn Store (2017) - Rated 27 Dec 2021
70 38% The Unforgivable (2021) - Rated 27 Dec 2021
70 38% Ölümlü Dünya (2018) - Rated 27 Dec 2021