bpalmerau

bpalmerau
Movie Buff - 258 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 5% The Revenant (2015) - Rated 23 Dec 2019
75 64% Avengers: Endgame (2019) - Rated 23 Dec 2019
80 81% The Blues Brothers (1980) - Rated 19 Dec 2019
80 81% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 19 Dec 2019
80 81% The Sword in the Stone (1963) - Rated 19 Dec 2019
65 15% Madagascar (2005) - Rated 19 Dec 2019
75 64% The Big Short (2015) - Rated 19 Dec 2019
70 36% The Road Warrior (1981) - Rated 19 Dec 2019
60 10% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 19 Dec 2019
70 36% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 19 Dec 2019