Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bpaul2345

Movie Buff - 128 Film Ratings

Member Since: Mar 20, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out bpaul2345's...
89 46% The Thing (1982) - Mar 20, 2018
0% The Master of Disguise (2002) - Mar 20, 2018
0% Date Movie (2006) - Mar 20, 2018
0% Baby Geniuses (1999) - Mar 20, 2018
70 12% Spider-Man: Homecoming (2017) - Mar 20, 2018
90 52% The Parent Trap (1998) - Mar 20, 2018
96 83% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Mar 20, 2018
98 89% No Country for Old Men (2007) - Mar 20, 2018
99 92% Life Is Beautiful (1997) - Mar 20, 2018
89 46% Kingsman: The Golden Circle (2017) - Mar 20, 2018