bprosser10

bprosser10
Movie Buff - 419 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2012
Location: Cleveland, Ohio, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85% Vera Drake (2004) - Rated 02 Jul 2014
56% Muriel's Wedding (1994) - Rated 28 Jun 2014
93% Secrets & Lies (1996) - Rated 25 Jun 2014
56% Ida (2013) - Rated 25 Jun 2014
73% Election (1999) - Rated 25 Jun 2014
56% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 11 Jun 2014
73% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 10 Jun 2014
73% Child's Pose (2013) - Rated 08 Jun 2014
3% Flashdance (1983) - Rated 07 Jun 2014
37% Breathe In (2014) - Rated 04 Jun 2014