bradenkallin

bradenkallin
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 32% Dream Scenario (2023) - Rated 04 Dec 2023
88 90% Roter Himmel (2023) - Rated 10 Sep 2023
82 78% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 26 May 2023
80 65% Beau Is Afraid (2023) - Rated 26 May 2023
60 19% Enys Men (2022) - Rated 26 May 2023
81 70% The Death of Stalin (2017) - Rated 26 May 2023
74 50% Zola (2021) - Rated 18 Feb 2023
85 86% Drive My Car (2021) - Rated 17 Jan 2023
67 28% Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 01 Jan 2023
47 15% The Bridges of Madison County (1995) - Rated 20 Dec 2022