bradgiardina

bradgiardina
Movie Buff - 278 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 79% Oldboy (2003) - Rated 15 Jan 2021
83 26% The A-Team (2010) - Rated 15 Jan 2021
86 51% Arachnophobia (1990) - Rated 15 Jan 2021
86 51% The Hitman's Bodyguard (2017) - Rated 15 Jan 2021
86 51% Apt Pupil (1998) - Rated 15 Jan 2021
85 40% Cruel Intentions (1999) - Rated 15 Jan 2021
83 26% Mandy (2018) - Rated 15 Jan 2021
86 51% Hard Candy (2006) - Rated 15 Jan 2021
75 9% When a Stranger Calls (2006) - Rated 15 Jan 2021
79 15% Ghost Ship (2002) - Rated 15 Jan 2021