Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bradherivel

Flick Fan - 58 Film Ratings

Member Since: Feb 27, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out bradherivel's...
85 50% Oblivion (2013) - Feb 27, 2020
85 50% Elysium (2013) - Feb 27, 2020
90 73% Donnie Darko (2001) - Feb 27, 2020
78 25% Airplane! (1980) - Feb 27, 2020
80 36% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Feb 27, 2020
80 36% Meet the Fockers (2004) - Feb 27, 2020
80 36% Meet the Parents (2000) - Feb 27, 2020
78 25% The World's End (2013) - Feb 27, 2020
92 83% Hot Fuzz (2007) - Feb 27, 2020
96 97% Shaun of the Dead (2004) - Feb 27, 2020