bradj

bradj
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Lover of all things suspenseful, dramatic, raw, and dark. Particularity fond of films of the 60s and 70s.

more Recent Ratings

80 28% They Live (1988) - Rated 31 Aug 2015
86 43% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 29 Aug 2015
1% Saw (2004) - Rated 29 Aug 2015
75 26% (1963) - Rated 29 Aug 2015
100 95% Cool Hand Luke (1967) - Rated 29 Aug 2015
85 36% Breathless (1960) - Rated 29 Aug 2015
90 62% The Godfather (1972) - Rated 29 Aug 2015
95 83% Walkabout (1971) - Rated 29 Aug 2015
93 77% Easy Rider (1969) - Rated 29 Aug 2015
91 73% The Graduate (1967) - Rated 29 Aug 2015