bradleyleese

bradleyleese
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% Sinister (2012) - Rated 21 Oct 2016
86 40% The Village (2004) - Rated 21 Oct 2016
99 90% The Thing (1982) - Rated 21 Oct 2016
99 90% Psycho (1960) - Rated 21 Oct 2016
91 75% The Dead Zone (1983) - Rated 21 Oct 2016
61 6% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 21 Oct 2016
50 3% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 21 Oct 2016
90 61% Pink Flamingos (1972) - Rated 21 Oct 2016
92 78% Videodrome (1983) - Rated 21 Oct 2016
93 80% Hostel (2005) - Rated 21 Oct 2016