bradmerrill

bradmerrill
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 21 May 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 8% Peaky Blinders (2013) - Rated 21 May 2020
85 56% Ex Machina (2015) - Rated 21 May 2020
80 39% Her (2013) - Rated 21 May 2020
10 2% Young Adult (2011) - Rated 21 May 2020
90 77% Phone Booth (2003) - Rated 21 May 2020
80 39% Ghost Ship (2002) - Rated 21 May 2020
75 25% Pearl Harbor (2001) - Rated 21 May 2020
90 77% A Beautiful Mind (2001) - Rated 21 May 2020
90 77% Inception (2010) - Rated 21 May 2020
60 8% Last Christmas (2019) - Rated 21 May 2020