bradmrosen

bradmrosen
Film Freak - 656 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% The Conversation (1974) - Rated 12 Apr 2013
60 24% The Specialist (1994) - Rated 12 Apr 2013
90 82% The Firm (1993) - Rated 12 Apr 2013
85 77% The Right Stuff (1983) - Rated 12 Apr 2013
70 48% Easy Rider (1969) - Rated 15 Feb 2012
50 13% The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Rated 15 Feb 2012
60 24% Desperado (1995) - Rated 15 Feb 2012
100 94% Gladiator (2000) - Rated 15 Feb 2012
90 82% As Good As It Gets (1997) - Rated 15 Feb 2012
60 24% We Were Soldiers (2002) - Rated 15 Feb 2012