bragesjef

bragesjef
Movie Buff - 256 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2006
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 14% Airheads (1994) - Rated 09 Oct 2016
85 95% There Will Be Blood (2007) - Rated 09 Oct 2016
73 51% Deja Vu (2006) - Rated 09 Oct 2016
72 45% Rocky IV (1985) - Rated 07 Jul 2012
67 22% Urban Legend (1998) - Rated 07 Jul 2012
81 86% The Constant Gardener (2005) - Rated 07 Jul 2012
70 32% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 07 Jul 2012
73 51% Limitless (2011) - Rated 07 Jul 2012
80 82% The Avengers (2012) - Rated 07 Jul 2012
75 63% Prometheus (2012) - Rated 07 Jul 2012