braindance

braindance
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

61 7% Bullhead (2011) - Rated 05 Nov 2023
64 10% Surrogates (2009) - Rated 21 Aug 2016
91 97% Melancholia (2011) - Rated 21 Aug 2016
89 91% American Beauty (1999) - Rated 21 Aug 2016
82 67% Full Metal Jacket (1987) - Rated 21 Aug 2016
77 43% Ex Machina (2015) - Rated 21 Aug 2016
91 97% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 21 Aug 2016
91 97% District 9 (2009) - Rated 21 Aug 2016
76 37% The Machinist (2004) - Rated 21 Aug 2016
71 18% Sunshine (2007) - Rated 21 Aug 2016