brainstew

brainstew
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% Requiem for a Dream (2000) - Rated 26 Aug 2007
45 8% We Were Soldiers (2002) - Rated 26 Aug 2007
55 17% National Treasure (2004) - Rated 26 Aug 2007
55 17% Hulk (2003) - Rated 26 Aug 2007
100 95% Big Fish (2003) - Rated 26 Aug 2007
60 24% Vertical Limit (2000) - Rated 26 Aug 2007
75 59% Daredevil (2003) - Rated 26 Aug 2007
85 72% The Pledge (2001) - Rated 26 Aug 2007
95 89% The Pianist (2002) - Rated 26 Aug 2007
61 28% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 26 Aug 2007