brak512

brak512
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 49% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 02 Aug 2017
85 8% Judge Dredd (1995) - Rated 02 Aug 2017
100 89% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 02 Aug 2017
95 49% Big Daddy (1999) - Rated 02 Aug 2017
100 89% Toy Story 3 (2010) - Rated 02 Aug 2017
100 89% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 02 Aug 2017
92 38% First Knight (1995) - Rated 02 Aug 2017
95 49% Maverick (1994) - Rated 02 Aug 2017
100 89% Scrooged (1988) - Rated 02 Aug 2017
100 89% Jaws (1975) - Rated 02 Aug 2017